Wywołuj zdjęcia przez internet

Kliknij tutaj:
ZAMAWIANIE ODBITEK

i rozpocznij przesyłanie zdjęć do wywołania wprost z Twojego smartfona, tabletu, komputera, itd.

INSTRUKCJA:

 1. W pierwszym etapie podajesz swoje dane
 2. W drugim etapie dodajesz nowy format, np. 10×15 połysk po 1x z ramką
 3. W kolejnym etapie wybierasz zdjęcia dla! formatu z etapu nr 2.

  a) Naciskasz na niebieski guzik „Wybierz zdjęcia„, wybierasz  dysk/pamięć i folder/galerię i zaznaczasz zdjęcia (jedno lub wiele).

  aby w telefonie/tablecie zaznaczyć wiele zdjęć, przytrzymaj dłużej palcem na pierwszym zdjęciu aż pojawi się zaznaczenie, następne zdjęcia dotykaj już normalnie (krótko). Przeglądarką internetową muszą być aplikacje: Chrome, Firefox, Edge itp. Wiele zdjęć nie zaznaczysz np. w aplikacji o nazwie „Przeglądarka”.

  aby w telefonie zaznaczyć do wywołania zdjęcia z Messengera, najpierw je w nim otwórz, naciśnij 3 kropki, następnie Zapisz.

  aby w komputerze zaznaczyć wiele zdjęć, kliknij w pierwsze a w następne z wcześniej wciśniętym klawiszem CTRL na klawiaturze lub przeciągnij myszką po grupie zdjęć.

  b) Następnie naciśnij na GOTOWE lub menu „3-kropki” i Otwórz

  jeśli chcesz z innego folderu najpierw prześlij wszystkie z bieżącego folderu czyli najpierw naciśnij powyższy napis GOTOWE

  Pamiętaj aby nie przechodzić Dalej lub Wstecz podczas gdy zdjęcia się jeszcze przesyłają (wszystkie czerwone przyciski „Anuluj” muszą zmienić się w zielone „Przesłane” i paski postępu mają być na 100%)!

  c) wszystko się przesłało? Możesz:

  – dla tego samego formatu jeszcze raz nacisnąć na niebieski Wybierz zdjęcia, aby przesłać kolejne zdjęcia z tego samego folderu lub zmienić na inny folder,

  – nacisnąć na Dalej aby: zobaczyć jakie zdjęcia się przesłały, poprawić opis, dodać kolejny (inny) format, zmienić sztuki dla każdego ze zdjęć lub wszystko wysłać do nas (do wywołania) naciskając na „WYŚLIJ – zamów odbitki”

  – nacisnąć na Cofnij aby od razu dodać kolejny (inny) format.

 4. W czwartym etapie wszystko sprawdzasz czy jest OK,
  a) jeśli tak, to wysyłasz do realizacji naciskając na „WYŚLIJ – zamów odbitki
  b) jeśli nie to:
  – cofasz i dodajesz kolejne zdjęcia naciskając na Wybierz zdjęcia,
  – dodajesz kolejny format,
  – poprawiasz opis dla aktualnego formatu,
  – usuwasz pojedynczo zdjęcia (jeśli np. przypadkowo je zaznaczyłeś),
  – zmieniasz sztuki dla poszczególnych zdjęć
 5. Po naciśnięciu na „WYŚLIJ – zamów odbitki”, na ostatniej stronie dostajesz potwierdzenie, że zdjęcia zostały wysłane do realizacji (do wywołania) oraz jakie formaty zamówiłeś, zostajesz poinformowany o mailu do Ciebie z potwierdzeniem zlecenia wywołania odbitek oraz abyś oczekiwał na informację na kiedy będą gotowe (powiadomimy cię mailowo).

  PRZYKŁAD:
  chcesz wywołać 20 zdjęć w 10×15 połysk a 3 z nich chcesz po 2x oraz 4 zdjęcia chcesz w formacie 15×21 matowy z ramką po 1x.

 • najpierw wybierz 10×15 polysk po 1x bez ramki (—-), naciśnij na Dalej
 • naciśnij Wybierz zdjęcia, wybierz 20 zdjęć, po przesłaniu każdego pliku naciśnij na „Dalej”
 • przy miniaturach trzech zdjęć które chcesz po 2x naciśnij plusik a następnie na dole strony naciśnij „Zapisz zmiany w sztukach”,
 • Naciśnij ” + Dodaj kolejny format”
 • wybierz 15×21 matowy po 1x z ramką, naciśnij na Dalej
 • naciśnij Wybierz zdjęcia, wybierz 4 zdjęcia (które mają być w rozmiarze 15×21) i po przesłaniu każdego pliku naciśnij na „Dalej”
 • Sprawdź czy wszystko OK
 • naciśnij na „Wyślij – zamów odbitki”